O hafcie - Haft komputerowy - Nitko.pl

POŁĄCZENIE TRADYCJI Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Haft komputerowy to jedna z najbardziej trwałych i ekskluzywnych technik znakowania odzieży. Opiera się na tradycyjnym wyszywaniu wzorów igłą i nitką lecz wykorzystuje do tego celu specjalną maszynę hafciarską sterowaną komputerem. 

 

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Dzięki tej metodzie możliwe jest precyzyjne naniesienie wybranej grafiki lub napisu na niemal każdy rodzaj materiału, także na taki, na którym powszechnie stosowany nadruk nie jest w stanie długo się utrzymać. Haftować można na wszelkiego rodzaju tkaninach, dzianinach, skórze, filcu, jucie czy satynie. 

 

ZAWSZE JAK NOWY 

Profesjonalny efekt wizualny wyhaftowanych wzorów utrzymuje się nawet po długim okresie użytkowania. W przeciwieństwie do innych metod nanoszenia grafiki na materiał haft jest odporny na pranie, ścieranie i prasowanie. Nie blaknie, nie wykrusza się i będzie zawsze wyglądał estetycznie, jak prosto spod igły.

 

OSZCZĘDNOŚĆ

Choć staramy się utrzymywać możliwie atrakcyjne dla Państwa ceny, to sama technika haftu wymaga poniesienia pewnych kosztów, które jednak bardzo szybko się zwracają. Niezniszczalność oferowanego przez nas haftu sprawia, że produkt, na którym haftujemy użytkują Państwo tak długo, dopóki on sam nie ulegnie zniszczeniu. Od dzisiaj nie trzeba wyrzucać dobrego ubrania czy torby tylko dlatego, że wzór zaczyna się kruszyć. Wręcz przeciwnie, urok haftu potrafi uatrakcyjnić nawet te starsze, nieco zużyte materiały.